350 Lira ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Toptan Kahve için İş Birliği Yaptığımız Mekanlarla Nasıl Çalışıyoruz?


Kafein Kültür Blog’da önceki yazımızda Nitelikli Kahve servis etmek isteyen kafeler için kahve seçiminden bahsetmiştik. Bu yazımızda Toptan Kahve Satışı arayan kafelere faydası olması adına işbirliği yaptığımız mekanlarla nasıl çalıştığımızdan bahsedeceğiz.

İlk tanışma

Sizlerle yapacağımız ilk toplantılarımızda sizlerin vizyonunu, markanızın vizyonunu, konumlanmasını, sunduğu ya da sunacağı ürün gamını öğreniyoruz. Nitelikli Kahve sektöründe markaların birbiri ile olan değer katma ilişkisine inandığımızdan Kafein Kültür markamızla sizlerin markaları arasında nasıl bir değer ilişkisi kurulabileceğinin üzerine çalışıyoruz. Bu doğrultuda sizlere sunulabilecek en uygun kahveleri, doğru fiyatlandırmalarla teklif olarak sunuyor, markanızda kurum içi eğitim ya da danışmanlık ihtiyacınız varsa da bunun için de ayrı çalışmalarda bulunuyor ve teklifler veriyoruz.

İş Birliğimiz Başlıyor

İki marka olarak anlaşmamızı yaptıktan sonra iş birliğimiz başlıyor. Kafein Kültür olarak kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz bir paket kahvemizle beraber interaktif iletişim ve nitelikli bilgiyi de ulaşılabilir kılmaktı. Bu sebeple Youtube üzerinden kahvelerimiz hakkında verimli bir çok bilgi mevcut. Bu anlayışımızı toptan kahve satışı yaptığımız markalar için de koruyoruz elbette. Öncelikle iş birliğine başladığımızdan itibaren bar ekibinin ürünlerimiz için oryantasyonunu gerçekleştiriyoruz. Kahvelerimizin künyeleri, lezzet profilleri, nasıl hazırlanması gerektiği ve nasıl sunulması gerektiği hakkında tüm bilgileri sunuyoruz sizlere. Bununla beraber yine Youtube içeriklerimiz de bar ekibinin düzenli kullanımına açık bulunmaktadır. Oryantasyon hizmetimiz iş birliğimizin içerisinde bulunan bir hizmet iken, eğer markanız için kurumsal eğitim isterseniz bu ayrı ücrete tabi oluyor. Gerekli reçete, kalite kontrol ve bilgi akışının sağlanması için tüm bar ekibi ve markanın yöneticileri ile beraber bir iletişim grubu oluşturuyor, kahve için düzenli iletişimde kalıyoruz.

Düzenli Kalite Kontrol

 Nitelikli Kahve hem üretimde, hem demlemede, hem sunumda stabilizasyon gerektirir. Bunun için kahve üretimlerimizi ciddi kalite kontrol işlemlerinden geçirdikten sonra paketlemekteyiz. Aynı hassasiyeti kahve tedariğini sağladığımız kahve dükkanları, restoranlar, oteller için de göstermekteyiz. Bu sebeple düzenli iş birliği halinde olduğumuz markalar için periyodik olarak mekanlarına ziyaretlerde kalite kontrol işlemleri de yapmaktayız. Bu noktada markalarla ortak açtığımız iletişim grupları oldukça önem kazanmaktadır.

Nitelikli Kahve Servisinde Ortak Değer Yaratma

Nitelikli Kahve servis eden iş birliği yaptığımız markalara değer paydaşlarımız gözüyle bakıyoruz. Nitelikli Kahve için değer ortaklarımız.  Bahsettiğimiz tüm bu iletişim, eğitim, kalite kontrol sürecini bu bakış açısıyla planladık. İş birliği halinde olduğumuz dost markalarımızla da ciddi süreçler içerisinde ciddi ilerlemeler kaydettik, ortaklaşa değerler yarattık.

Siz de markanızda kahvelerimizi servis ederek, bizle birlikte ortak bir nitelikli kahve için değer yaratmak isterseniz aşağıdaki “Kafein Kültür / Toptan Kahve Satış Formu” linki tıklayabilirsiniz:

Toptan Satış